معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ سریع ترین راه برای مطالعه آیلتس

۷۳۷ بازديد

 

به گزارش خبرگزاری مهر، بارها پیش آمده که همه ما موفق به یادگیری زبان انگلیسی نمی شویم. گاهی انتخاب روش یادگیری من را به بیراهه می برد و گاه مسیر طولانی یادگیری مرا خسته و از ادامه دادن دلسرد می کرد. یادگیری زبان انگلیسی فرآیند نسبتا کوتاهی نیست، به خصوص اگر هدف آموزش زبان انگلیسی از پایه باشد. اگر موضوع سفر به خارج از کشور مطرح شود و دانش آموز برای شرکت در آزمون آیلتس یا آمادگی برای آزمون تافل در مدت زمان معینی نیاز به تقویت زبان خود داشته باشد، این فرآیند آموزشی حساس تر می شود.

اما با تمام این شکست ها، این بار می توان تصمیم عاقلانه ای گرفت تا مسیر کوتاهی را برای یادگیری سریع زبان انگلیسی برای آیلتس و سایر مقاصد آموزشی انجام داد. در واقع استفاده از میانبرها در مسیر یادگیری ما را در زمان کمتری به مقصد می رساند. کلاس معلم زبان انگلیسی محبوب ترین روش یادگیری و سریع ترین راه برای یادگیری زبان است. اما چگونه می توانید با کمک یک معلم خصوصی از فرآیند یادگیری لذت ببرید و در سریع ترین زمان به مقصد برسید؟

چقدر طول می کشد تا آیلتس بگیرید؟

همه ما از چالش ها و مسائل مربوط به مهاجرت آگاه هستیم. همه ما می دانیم که برای این سفر چه کاری باید انجام دهیم. آنهایی که رفتند درباره فراز و نشیب های این مسیر حرف های زیادی برای گفتن داشتند. اما در اینجا امیدها را مورد بحث قرار می دهیم و این چالش ها را به حداقل می رسانیم. بیشتر زبان آموزان به یادگیری زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط روان و کسب مدرک زبان انگلیسی علاقه دارند.

به خصوص اینکه اکثر زبان آموزانی که هدفشان قبولی در آیلتس یا تافل است، زمان محدودی دارند و به هیچ وجه نمی توانند شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنند. معلم خصوصی زبان یکی از سریع ترین راه ها برای یادگیری زبان است. زیرا در درس های انفرادی معلمان زبان خصوصی روش های تدریس را با توجه به محدودیت های زمانی و اهداف زبان آموز توسعه داده و بر اساس سطح زبان آموز شروع به آموزش می کنند. با استفاده از این سبک یادگیری، دانش آموزان فرصت یادگیری و تسلط بر مهارت ها را در مدت شش ماه تا یک سال خواهند داشت. حتی کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند و فقط در تلفظ و مکالمه مشکل دارند می توانند با استفاده از این روش در عرض یک تا سه ماه به سطح بالایی از زبان انگلیسی دست یابند.

واردات کتاب های انگلیسی بر اساس سطح

یافتن و یافتن مطالب آموزشی انگلیسی سخت است. شناسایی کتاب های زبان انگلیسی بر اساس سطح، کار هر زبان آموزی نیست. به دلیل فراوانی مواد آموزشی زبان انگلیسی، دانش آموز دچار سردرگمی می شود. یکی از بهترین چیزها در مورد گروه زبان خصوصی این است که این سردرگمی را برطرف می کند. زیرا معلم خصوصی زبان یک ابزار یادگیری غنی با اطلاعات و روشی انتخابی برای تدریس است. علاوه بر این، وی با سال ها تجربه تدریس زبان و تجربیات فراوان، به دانش گسترده ای در زمینه کتاب و کمک زبان آموزی دست یافته و با توجه به سطح دانش آموز، کتاب های مناسب برای مطالعه و تمرین بیشتر تولید می کند. .

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ سریع ترین راه برای مطالعه آیلتس

انگلیسی را از کجا شروع کنیم؟

این یک سوال متداول اما مهم است. اکثر مردم پاسخ قطعی برای این سوال ندارند. اما ما به شما می گوییم که زبان انگلیسی باید از جایی شروع شود که بتوانید سریعتر به مقصد برسید. هر زبان آموزی می تواند یک سبک یادگیری زبان را انتخاب کند. با چند کتاب انگلیسی شروع کنید و مهارت های زبانی خود را به روش های مختلفی مانند سلف استادی تقویت کنید. اما آیا این روش می تواند دانش آموزان را سریعتر به اهداف خود برساند؟ ما می گوییم نامشخص. انتخاب این روش به آزمون و خطا و کسب تجربه بستگی دارد. دانش آموزان می توانند با آزمون و خطا به تدریج روش صحیح یادگیری را تشخیص دهند و تجربه کسب کنند، البته این روش می تواند عواقب زیادی برای او داشته باشد. یک نتیجه از دست دادن دوران طلایی یادگیری است.

اما چرا از تجربیات دیگران برای هدایت ما در مسیر درست استفاده نکنیم تا هزینه ها و پیامدهای انتخاب های خودمان را کاهش دهیم؟ این مسیر یادگیری سریع انگلیسی با افراد با تجربه مانند معلمان خصوصی آسان است.

با توجه به تجربیات خود، یک معلم خصوصی زبان می داند که برای کدام درس ها وقت می گذارد و با حذف مطالب و منابع بی اهمیت، می تواند زمان بیشتری را برای یادگیری بهتر به دانش آموز اختصاص دهد. از آنجایی که تمرکز دانش آموز در کلاس خصوصی و نه گروه کلاسی بسیار بیشتر است، معلم می تواند توضیحات جامع تری را به دانش آموز آموزش دهد.

دروس خصوصی کاملاً برای دانش آموز سفارشی می شود و معلم با توجه به سطح آمادگی زبانی دانش آموز، تمایل او به یادگیری زبان و تمام محدودیت های زمانی خود شروع به تدریس می کند. همچنین در این کلاس تمرکز و دقت معلم بر یادگیری دانش آموزش زیاد است و می تواند در زمان های مختلف میزان یادگیری خود را بسنجد.

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

هزینه کلاس های خصوصی در منزل نیز یکی از مهم ترین دغدغه های زبان آموز در انتخاب راهی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی است. زیرا فکر می کنند دوره های زبان خصوصی بیش از هر روش آموزشی دیگری هزینه دارد. با این حال، برای یادگیری یک زبان، باید به چندین عامل بسیار مهم به طور همزمان فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید. به موقع رسیدن به هدف، اتلاف انرژی و زمان و هزینه پرداختی سه عامل بسیار مهم هستند. به عنوان مثال، زبان آموز باید در عرض یک سال شروع به یادگیری زبان کند تا برای آزمون آیلتس آماده شود. انتخاب وی با توجه به بودجه مورد نیاز خود شرکت در دروس گروهی و استفاده از روش حرارتی این دروس می باشد. مسلما این زبان آموز به دلیل سطح عینی و پایین بودن زبانش نمی تواند در این زمان آماده شود. با این حال او از این طریق انرژی و هزینه زیادی صرف کرد تا به کلاس خود برود و یاد بگیرد.

اما اگر آن زبان آموز مسیر تحصیلی خود را عاقلانه انتخاب کند و از روشی مانند دوره خصوصی معلم زبان برای آمادگی در آزمون استفاده کند، می تواند هر زمان که بخواهد با همان نرخ پرداختی برای یک دوره گروهی به نتیجه برسد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ راه سریع برای مطالعه آیلتس

زبان انگلیسی را به سرعت برای آزمون آیلتس و انتخاب هوشمندانه گروه های آموزشی یاد بگیرید

پلتفرم استادبانک با توجه به دغدغه زبان آموزان برای یادگیری سریع زبان انگلیسی، معلمان خصوصی واجد شرایط را به مجموعه خود جذب کرده است. شما می توانید با ورود به وب سایت اساتید خصوصی استادبانک و یا تماس با شماره 02191005343 این اساتید واجد شرایط را بیابید. با کمک استادبانک و اساتید خصوصی این مجموعه، اگر دریغ نکنید، راه سریعی برای مطالعه زبان انگلیسی برای آیلتس پیدا خواهید کرد. برای شروع. از آموزش و ثبت درخواست خود برای نرخ آموزش خصوصی در سال جاری.

معیارهای انتخاب بهترین موسسات IELTS در ایران

از آنجا که شرایط متقاضیان آیلتس معمولا ویژه است، و مدت زمان اندکی برای شرکت در آزمون و گرفتن نتیجه شان وقت دارند، همچنین بحث کسب و کار میان می آید، پیدا کردن بهترین راهنما برای آنکه وقتتان هدر نرود کار سختی می شود. شما نیاز دارید مرکزی را پیدا کنید که از نظر اخلاقی، به فکر آن باشد که وقت و انرژی شما تلف نشود و کسب درآمد جزء اولویت های بعدی باشد. اما متاسفانه، بازار آموزش در ایران چنین نیست.بهترین کلاس آیلتس در تهران

روزانه ده ها مورد از کسانی را می بینیم که بعد از خرج کردن ده ها میلیون تومان برای آموزش آیلتس، و ده ها میلیون دیگر برای شرکت در آزمون آیلتس، همچنان سر نمره ۶.۵ گیر کرده و به ۷ نمی رسند. برخی، خریدن مدرک آیلتس به فکرشان می زند که آن هم چاهیست عمیق تر از وضعیت کنونی شان. پس نتیجه می گیریم که باید در مسیری درست قدم بردارید و منابع خود را هدر ندهید. این مقاله برای همین نوشته شده است؛ خوب بخوانید و در تصمیم گیری خود دقت کنید.بهترین کلاس زیان فرانسوی در تهران

اما یافتن موسسات برتر IELTS کار ساده ای نیست. در زیر، به فاکتورهایی اشاره می کنیم که تقریبا همگی شان برای انتخاب بهترین موسسات آیلتس نقش پررنگی داشته و نیازمند بررسی هستند.

وقت آن می رسد که به سراغ بهترین موسسات IELTS و بهترین آموزشگاه های آیلتس سال حاضر برویم. این لیست چند بار در سال ویرایش شده و عملکرد این موسسات با توجه به فاکتور های زیر مورد ارزیابی قرار می گیرد.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.